Turpinām tikties ar absolventiem

Veicinot skolēnu izpratni par karjeru – turpinām tikties ar mūsu skolas absolventiem, dažādu nozaru profesionāļiem. Šajā reizē 9.b klases skolēniem bija iespēja satikt Annu Apeni, kas daudzus gadus guvusi starptautisku darba pieredzi strādājot par stjuarti Etihad Airways uzņēmumā un dzīvojot Apvienotajos Arābu Emirātos. Absolvente atklāja gan šīs pieredzes plusus, gan skaudro patiesību par attieksmi pret iebraucējiem, darba tirgu un iespējām. Kā arī atzina, ka šī bijusi lieliska pieredze, bet ar katru gadu aizvien vairāk gribējās atgriezties mājās Latvijā, ko šobrīd Anna arī ir izdarījusi. Tā kā šobrīd Anna darbojas ar cilvēkiem, kas strādā IT jomā – pārrunājām arī šīs profesijas un noskaidrojām kādas prasmes jauniešiem jau šobrīd jāpilnveido, lai būtu veiksmīgi nākošie darba ņēmēji un devēji.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.