Ugunsdzēsēju lekcijas projektu dienu ietvaros

Pirmdien un otrdien Liepājas Raiņa 6. vidusskolas notiek projektu dienas. Šī gada tēma – „Mana sapņu profesija.” Šī pasākuma ietvaros skolā viesojās Liepājas (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas. Piekto un sesto klašu skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar ugunsdrošības noteikumiem, noskatoties speciāli sagatavotu īsfilmu, kā arī noklausīties prezentāciju, kuros gadījumos jāzvana uz tālruni 112 un kā rīkoties ugunsbīstamības situācijās. Vēlāk skolas pagalmā bija iespējams izpētīt, kā darbojas ugunsdzēsības mašīna īstu ugunsdzēsēju uzraudzībā. Skolēniem tika demonstrētas dažādas mašīnas funkcijas, piemēram, dūmu kliedētājs, ceļamkrāns ar āķi, sirēnas un prožektori, kā arī dažādi mehānismi, kas atrodas ugunsdzēsības mašīnas iekšpusē. Iegūtās zināšanas skolēni varēs izmantot, rakstot referātu par savu izvēlēto tēmu.

Comments:3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.