Un atkal kauss mūsu skolai!

Un atkal kauss mūsu skolai!

Šī gada 21.novembrī noslēdzās Liepājas pilsētas starpskolu sacensības zāles futbolā 5 klašu grupā, pavisam piedalījās 8 komandas no visām Liepājas pilsētas skolām. Spraigā cīņā Liepājas Raiņa 6.vidusskolas komanda izcīnīja 1.vietu un tiesības pārstāvēt Liepāju Kurzemes reģiona finālspēlēs. Malači, tā turpināt! Zelta medaļas kaldināja: Gatis Frišmanis 5.a, Emīls Roga 5.a, Kristers Bērziņš 5.a, Tomass Janevics 5.a, Deniss Dmitrijevs 5.c, Adrians Žukuvs 5.c, Deniss Kārkliņš 5.c, Edvards Admidiņš 5.b, Magnuss Brālis 5.b, Linards Lūsis 5.b.

Sagatavoja: Laila Kaštānova

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.