Uzņemam Erasmus+ projekta par digitālām mācību metodēm dalībniekus

Sadarbojoties 4 projekta partneriem no Latvijas, Rumānijas, Horvātijas un Lietuvas, no 23. līdz 29. februārim mūsu skolā norisinās Erasmus+ programmas skolu stratēģiskās partnerības projekta “Reflective teaching/learning in a modern European digital classroom” īstenošana. Projekta mērķis ir starptautiskā sadarbībā izpētīt dažādu mācību metožu pielietojumu un skolēnu un skolotāju metakognitīvo procesu izvērtējuma nozīmi darba procesā. Projekts dos iespēju vēstures, angļu valodas, informācijas tehnoloģiju un dabaszinību priekšmetu skolotājiem izveidot 4 mācību stundas, izmantojot 4 atšķirīgas metodes un salīdzināt iegūto pieredzi starptautisko mobilitāšu laikā. Skolēniem un skolotājiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot savas svešvalodu prasmes un iegūt jaunu strapkultūru sadarbības pieredzi.

Sīkāk par projektu šeit: http://projects.citadaskola.lv/project/reflective-teaching-learning-in-a-modern-european-digital-classroom/

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.