Uzņēmējdarbības ābece SMU potenciālajiem dibinātājiem

Uzņēmējdarbības ābece SMU potenciālajiem dibinātājiem

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 Vieta: Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Ganību ielā 106, Liepājā

 Laiks: 2017. gada 22. maijā plkst. 10.40 -12.00

 Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 6.b, 7.a, 8.d, 9.b. un 10.a klašu skolēni.

Mērķis: Pilnveidojot skolēnu uzņēmējdarbības prasmes, palielināt motivāciju veidot mācību uzņēmumus un paaugstināt to darbības efektivitāti.

 Skolēni ar interesi iesaistījās lektores Lolitas Janekas vadītajā meistarklasē. Uzdeva jautājumus, uzmanīgi klausījās un praktiski darbojās, kā rezultātā uzzināja daudz jauna par finansēm, uzņēmējdarbības veidiem, mūsdienu ekonomiku, komandas un motivācijas nozīmīgumu veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanā. Kā paši atzina, ievērojami uzlaboja savu finanšu pratību, guva praktiskas iemaņas ekonomikā un uzņēmējdarbības plānošanā. Daudzi teica, ka šī meistarklase raisījusi  interesi par mācību uzņēmuma dibināšanu nākošajā mācību gadā. Īpaši visiem patika praktiskā daļa – darbs ar interneta resursiem, izdales materiāliem, citiem informācijas avotiem, un ,protams, simulāciju  spēle.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.