Uzņemējdarbības darbnīca Itālijā skolēniem un skolotājiem

Atklāj savus unikālos talantus un mācies jaunas prasmes no Itālijas tūrismu skolas, uzņemējdarbības un sabiedrības līderiem, uzzini, kā veidojas veiksmīgs uzņēmējs, izveido pats savu uzņemējdarbības ideju, iepazīsti Itālijas kultūru, vēsturi un sabiedrību, papildini savas angļu valodas zināšanas, iepazīsti jaunus draugus internacionālā sabiedrībā un izveido sakarus saviem nākotnes uzņemējdarbības plāniem.

Realizējot skolas vīziju par internacionālas un konkurētspējīgas izglītības izveidošanu, kuras ietvaros ir paredzētas vairākas startup darbnīcas dažādās Eiropas sabiedrības valstīs, piedāvājam 8. – 12. klašu skolēniem iespēju piedalīties Uzņemējdarbības triku darbnīcā Ravennā, Itālijā no 27. septembra – 3. oktobrim. Braucienā piedalās 5 skolēni un 2 skolotāji.

Atlases kritēriji skolēniem:

1) Dalība skolas sabiedriskajā dzīvē (5 punkti)
2) Angļu valodas zināšanas (5 punkti)
3) Pieteikuma anketa (10 punkti)
4) Iespēja uzņemt citas valsts skolēnu savā ģimenē (1 nedēļu) (5 punkti)
5) Vidējais vērtējums mācībās (pietiekams – 1 punkti,  optimāls – 2 punkti,  augsts – 3 punkti)

Aizpildīt pieteikuma anketu varētu palīdzēt šis video: How to Answer Application Questions – Basics

Atlases kritēriji skolotājiem:

1) Spēja novadīt aktivitāti svešvalodā (3 punkti) (Intervijas laikā jānovada paraugnodarbība)
2) Svešvalodas zināšanas, B1, B2 līmenis (5 punkti)
3) Novadītas aktivitātes apraksts ar pierādījumiem par praksē bāzētu mācīšanos (5 punkti)
4) Motivācijas vēstule (3 punkti)

Pieteikuma anketa SKOLĒNIEM pieejama ŠEIT

Pieteikuma anketa SKOLOTĀJIEM pieejama ŠEIT

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 2015. GADA 15. AUGUSTAM. INTERVIJA AR ATLASES KOMISIJU 17. AUGUSTĀ PLKST. 11:00

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.