Uzvara konkursā “Draudzīgākā klase”

10. maijā Liepājas 8. vidusskolā notika konkursa “Draudzīgākā klase” noslēgums. Šo konkursu 7. klasēm jau otro gadu rīko Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde. No 13 komandām, kuras septembrī uzsāka konkursu, par “Draudzīgākās klases” finālā cīnījās deviņas. Par “Draudzīgāko klasi” kļuva Raiņa 6. vidusskolas 7.b klase ar klases audzinātāju Zigetu Simanoviču. 1 .vietas ieguvēji balvā ieguva kopīgu ekskursiju – 200 eiro autobusa īrei.
Klases kopā ar saviem klašu audzinātājiem piedalījās kopējā parādē, iepriekš padomājot par attiecīgu savu aktivitāšu noformējumu. Noslēguma konkursā vērtēja draudzīgumu, saliedētību, attieksmi vienam pret otru, pret konkurentiem. Komandas arī pašas vērtēja viena otru, izvirzot katra savu favorītu.

Konkurss notika piecās kārtās no 2013. gada 4. novembra līdz 2014. gada 10. maijam.
Galvenais priekšnoteikums – lai dažādās skolas un pilsētas aktivitātēs iesaistītos viss klases kolektīvs. Novembrī klasēm bija jāiesniedz Izglītības pārvaldē savu vizītkarti, kurā redzama vai piedalītos visa klase. Otrajā kārtā draudzīgākā klase līdz 20. decembrim iesniedza noformētus aprakstus par kopīgo piedalīšanos labdarības pasākumos.

Trešajā kārtā līdz aprīļa sākumam bija jāsarīko tematisks klases vakars „Mēs esam un būsim tie labākie un draudzīgākie!”, bet Izglītības pārvaldē jāiesniedz klases vakara scenārijs un izvērtējums.
Konkursa mērķis ir dot iespēju klases kolektīvam demonstrēt savu saliedētību, savas labās īpašības un draudzīgo attieksmi gan vienam pret otru, pret savu klases audzinātāju. Kā uzsver IP speciāliste bērnu tiesību jautājumos Dace Liepa, 7. klases izvēlētas tāpēc, ka tieši šajā sarežģītajā pusaudžu vecumā skolēniem parādās dažādas problēmas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.