Uzvara  Tehniskās jaunrades konkursā

Uzvara  Tehniskās jaunrades konkursā

Šī nedēļa mūsu skolai ir noslēgusies ar veiksmīgu dalību Tehniskās jaunrades konkursā, kas norisinājās Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā Laumiņa.

Mūsu komanda kopvērtējumā ieguva 1.vietu, jo ļoti labi izpildīja visus uzdevumus- gan elektrodzinēja automodeļu sacensībās, kur piedalījās Alekss Gertners, Dāvis Siliņš un Nauris Martins Seleņa no 8.b klases, gan gumijas dzinēja laivas sacensībās, ko izgatavoja Ralfs Kļava un Daniels Vidopskis arī no 8.b klases, gan spageti tilta būves sacensībās, kur piedalījās 9.a klases puiši Ivo Kurvins un Niks Kondrats. Laivas modelis un automodelis spēja uzrādīt visprecīzākos brauciena rezultātus, bet spageti tilts pēc nestspējas pārbaudes ierindojās 2.vietā.

Bez tam mūsu skolēni ieguva arī Diplomu par Tehniski radošāko sviestmaizi.

Liels paldies zēniem un skolotājām Zigetai Simanovičai un Lāsmai Gustovskai, kas viņus sagatavoja konkursam!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.