Vai starp mums ir pasākumu vadītāji? 

Kas ir pasākumu vadīšana un kur ko tādu var iemācīties? 10.B klasei 12. martā, teātra mākslas stundu ietvaros, bija lieliska iespēja iepazīties ar aktieri, pasākumu vadītāju un Latvijas Kultūras koledžas lektoru – Mārtiņu Poču, kas iepazīstināja ar daudzpusīgo Latvijas Kultūras koledžas piedāvājumu, ko iespējams apgūt pēc 12.klases, ja tevi interesē teātris, deja, mūzikas producēšana vai fotomāksla.  

Veidojot stāstījumu caur savu pieredzi, Mārtiņš Počs sīkāk izstāstīja, kāda ir pasākuma vadītāja profesijas specifika, kas ir jāapgūst, lai kļūtu par labu pasākuma vadītāju un kādas ir darba iespējas, kā arī – ar ko jārēķinās, darbojoties tik neprognozējamā profesijā. Vienlaikus skolēniem bija iespēja uzzināt, kādus tieši mācību priekšmetus mācību programmas ietvaros būtu jāapgūst Latvijas Kultūras koledžā. Nu ko – vēl viens solis tuvāk lielajai pirmizrādei ko sauc par Lielo Dzīvi – turpināsim meklēt, kas mums izdodas vislabāk, kas ir mūsu talanti, lai nākotnē spētu sekot savai sirdij! Paldies Latvijas Kultūras koledžai par iespēju ieskatīties radošo industriju tiešsaistes lekcijās profesionālu nozares lektoru vadībā! 

Teātra mākslas skolotāja Ilze Karazina

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.