Vai varu Tevi ēnot?

Par tradīciju Latvijā kļuvušas ikgadējās Ēnu dienas, kuras šogad mūsu skolas 5. un 6. klašu skolēni piedzīvoja mazliet neierastā gaisotnē. Pulcēšanās atcelšana nav bijis šķērslis, lai skolēni nevarētu padziļināti mācīties un uzzināt par darba tirgu, darba devējiem un profesiju daudzveidību. Tā 5. un 6. klašu skolēni sociālo zinību projektā “Vai varu Tevi ēnot?” devās virtuālā mācību ekskursijā ZOOM platformā uz vienu no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, kurš jau 14. gadu strādā Liepājā – “Interspiro”. Skolēni ne tikai uzzināja kā uzņēmums strādā, kādas prasmes vajadzīgas darbiniekiem, ar kādām grūtībām un izaicinājumiem jāsastopas ikdienā, bet arī to, kā jau šodien, tas, ko mācāmies skolā, var noderēt nākotnē, darba tirgū. Tā bija lieliska pieredze un iespēja skolēniem gūt ieskatu liela uzņēmuma aizkulisēs, ne tikai caur dzirdēto, bet iepazīstoties ar aizkulisēm virtuālā ceļojumā un uzdodot dažādus jautājumus. Paldies komandai par iespēju ēnot uzņēmumu! Sīkāk par uzņēmumu ŠEIT: https://interspiro.com/

Skolotāja Daiga Demitere

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.