Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā!

Kristīne Pucena (10.a) un Dāvis Krētainis (10.b) ir ieguvuši atzinību Latviešu valodas aģentūras radošo darbu konkursā “Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā!” Pavisamkonkursā tika iesniegti 1023 radošoie darbi – esejas, dzejoļi, domraksti un zīmējumi no Latvijas un latviešu skolām ārzemēs: 689 – literārie darbi un 334 zīmējumi. Konkursā piedalījās skolēni no dažādiem Latvijas novadiem un arī no latviešu skolām pasaulē – Ņujorkas Latviešu ev. lut. draudzes Ņūdžersijas pamatskolas, Vašingtonas Latviešu ev. lut. draudzes pamatskolas, Mineapoles un Sentpolas Latviešu skolas, Briseles 2. Eiropas skolas, Bostonas Latviešu skolas, Tallinas Eiropas skolas un  Hāgas Eiropas skolas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.