Vecāki ieinteresēti bērnu karjeras atbalstā

Lai veicinātu skolēnu karjeras prasmju attīstību un atbildīgu attieksmi par savām izvēlēm, Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar vispārizglītojošo skolu pedagogiem karjeras konsultantiem septembra mēnesī rīko divus seminārus vecākiem “Vecāku atbalsts bērnu karjeras prasmju pilnveidē”. Tos vada Latvijas Lauksaimniecības universitātes lektors, psihologs un karjeras konsultants Jānis Pāvulēns.

16. septembrī Liepājas 8. vidusskolā notika pirmais seminārs, kuru apmeklēja uzņemošās skolas, Liepājas Liedaga vidusskolas, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas un Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centra vecāki.

Lektors uzsvēra vecāku nozīmīgo lomu skolēnu karjeras izvēlē, runāja par mācību, darba un privātās dzīves mijiedarbību, mudināja klātesošos sarunāties un darīt kopā ar saviem bērniem. Mudināja vecākus attīstīt bērnos pašvadības prasmes un izpratni, ka mācīšanās mūsdienās nekad nebeidzas, arī profesija nav uz mūžu, vienmēr jābūt gataviem pārmaiņām.

Līdzīgs seminārs plānots 30. septembrī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas vidusskolā, uz kuru pieteikties aicināti uzņemošās skolas, Liepājas pilsētas 7. vidusskolas, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas un O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolēnu vecāki.

Pasākums notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.