Veiksmīgs sniegums Datorzinātņu olimpiādē

Laika periodā no 2.- 6. aprīlim LiepU organizēja Datorzinātņu olimpiādi skolēniem un studentiem. Mūsu skolu olimpiādē pārstāvēja 3 komandas konkursā “Algoritmiņš” sešu skolēnu sastāvā (Daņiils Orlovs 5.b un Miķelis Iļče 5.b, Rūdis Šalajevs 5.b un Una Gailīte 6.a, Kārlis Melveris 8.b un Enriks Kalns 7.a ), kurā viena (Kārlis un Enriks) – ieguva atzinību par 6. vietu 30 komandu konkurencē ( Kārlis ieguva visaugstākos punktus un pārspēja visus dalībniekus programmējamuzdevumos). Savukārt, 6.04. Mūsu skolēni (Kārlis 8.b un Daņiils 5.b) ieguva atzinību un 4. vietu robotu programmēšanas sacensībās 7. – 12. klašu grupā. Skolotāja Līga Šeidlere-Šuste

    

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.