Veiksmīgs un radošs debašu sezonas noslēgums mūsu skolas debatetājiem

Ir noslēgusies 2014./2015. mācību gada debašu sezona Latvijā, kurā aktīvu dalību pieteica arī mūsu skolas debatetāji: Valters Piļķis (11.a), Jānis Sproģis (11.a), Viktors Musijenko (10.a), Marta Pagraba (10.a), Ilze Baumgarte (7.a). Viņi visa mācību gada garumā piedalījās ne tikai Liepājas un Reģionālajos debašu turnīros, bet arī izglītojošos pasākumos, meistarklasēs un citos nozīmīgos pasākumos.

Angļu debašu komanda šobrīd valstī ieņem 6. vietu, un visi komandas dalībnieki (Viktors, Jānis un Marta) ir ieguvuši arī labāko runātāju titulus.

24. aprīlī  mūsu debatetāji (Valters, Jānis un Marta) tika uzaicināti piedalīties  parlamentārajās radiodebatēs, kur debašu norise  tiks un tiek raidītas otrdienās PIeci.lv ēterā raidījumā Domnīca.

Lai popularizētu debates, iesaistītu jaunus debatetājus un veiktu apmācību neformālā un draudzīgā atmosfērā Jānis ar Valteru ir organizejuši skolas debašu klubu, kur kopā ar debašu treneri un debašu mentori Solvitu Matvejevu dalās pieredzē, rīko mini-debašu izspēles utt. Debašu klubam jau ir pievienojušies aktīvi 8.a klases skolnieki (Elizabete Jansone, Gabriela Zemīte, Terēze Gipsle, Elīza Anna Bērziņa, Diāna Birkmane) un 9. a klases skolniece Sindija Dēklava.

Ja vēlies attīstīt savas uzstāšanās, runas un valodu prasmes, paplašināt savu redzesloku, zināšanas un iegūt jaunus draugus, droši pievienojies mums arī nākamo gadu, kas solās būt vēl spraigāks, interesantāks un notikumiem bagātāks.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.