Kopā ar vīru kopu “Vilki” ieskandinām Latvijas dzimšanas dienu!

Pateicoties iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” un Liepājas Izglītības pārvaldes atbalstam, 5. klašu skolēniem 6.novembrī bija ekskluzīva iespēja piedalīties koncertlekcijā “Latviešu karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām”, kuru vadīja vīru kopa “Vilki”. Tā bija iespēja ielūkoties mūsu senču pagātnē un iepazīt karavīru folkloru un ieklausīties strēlnieku, brīvības cīnītāju, nacionālo partizānu dziesmās. Tas bija stāsts par to, ka visās kara gaitās latviešu karavīrs devās ar dziesmu. Dziesma ir mūsu tautas dzīvesziņas avots, no kura smelties spēku un iedvesmu. Koncertlekcijas laikā bērni ne tikai iepazina latviešu tautas vēsturi, bet arī ieklausījās dažādos mūzikas instrumentos, kuri saglabājušies no senatnes un  joprojām tiek izmantoti. Ar šo pasākumu atklājam Latvijas dzimšanas dienas mēnesi- novembri.

Vilku 20 gadu jubilejas koncerta ieraksts ŠEIT:  https://www.youtube.com/watch?v=l9QEMu4VPPM

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.