Vēstures stunda muzejā.

11.oktobrī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas jaunieši, pateicoties iniciatīvai Latvijas Skolas soma, apmeklēja Liepājas muzeja nodarbību par Liepājas pilsētas uzplaukumu pirms Pirmā pasaules kara, kas iepazīstina ar Liepājas–Romnu dzelzceļa izbūvi un Liepājas ostas rekonstrukciju 19. gadsimta beigās. Muzeja pedagogi bija parūpējušies, lai nodarbība būtu izzinoša, tāpēc katram skolēnam bija darba lapa, kura bija jāaizpilda, meklējot informāciju izstādē. Skolēni uzzināja, kā Liepāja no nelielas mazpilsētas pārtapa ar skaistu, modernu un industriālu pilsētu, kur joprojām saglabājusies izcilā Liepājas arhitekta Paula Maksa Berči projektētā Liepājas stacijas ēka un citas šī ievērojamā arhitekta projektētās dzīvojamās, sabiedriskās un industriālās būves. Šī bija lieliska vēstures stunda, kura sniedza vērienīgu vēsturisku ieskatu pagātnē, ļaujot iepazīt  kultūrvēsturisko mantojumu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.