Viena brīvlaika diena citādā skolā

Skolēnu brīvlaikam neierasta rosība 26. oktobrī bija vērojama Liepājas Raiņa 6.vidusskolā.
Rīta pusē Izglītības tehnoloģiju un inovāciju konferences „LatSTE 2016 –Karjera digitālajā laikmetā” izbraukuma sesijā noklausīties iedvesmojošu skolas direktora Kārļa Strautiņa uzrunu un iegūt praktiskas zināšanas digitālo tehnoloģiju pielietošanā skolotāju Zigetas Simanovičas, Jolantas Klameres, Lauras Katkevičas, Baibas Pagrabas un Ineses Viļumsones vadītajās nodarbībās (kas balstās Erasmus+ projekta laikā gūtajā pieredzē) skolā ieradās ap 500 izglītības darbinieku no visas Latvijas.
Pēcpusdienā, Zviedrijas dienu ietvaros, Zviedrijas vēstnieks Latvijā Henriks Landerholms un viņa kolēģi atklāja skolā iekārtoto ceļojošo karikatūru izstādi “Aci pret aci ar klimatu”, kas atspoguļo dažādas globalizācijas problēmas. Vislielāko vēstniecības pārstāvju atzinību mūsu skolas skolēnu par šo pašu tēmu zīmēto karikatūru konkursā un ceļojumu ar prāmi uz Stokholmu ieguva 10. klases skolniece Kitija Sudakova (skolotāja Baiba Pagraba). Viņas grafika „Konflikts” tiks pievienota ceļojošās izstādes kolekcijai.
Noslēgumā vēstnieks piedalījās “Volvo Truck Latvia” rīkotajā satiksmes drošības kampaņā “Apstājies. Paskaties. Pamāj” pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” audzēkņiem Liepājas Raiņa 6.vidusskolas zālē un pagalmā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.