Viktorija Jansone- skolēnu līdzpārvaldes prezidente

Šogad uz līdzpārvaldes prezidenta amatu kandidēja divi apņēmīgi mūsu skolas skolēni – Viktorija Jansone un Valters Vasermanis. Abi spēcīgie, radošie kandidāti līdzpārvaldē darbojas jau ilgāku laiku un ir guvuši pieredzi pasākumu, komandu un projektu vadīšanā.

Ierobežojumu dēļ nebija iespējams balsot iekštelpās, tāpēc balsošanai pievērsāmies skolas stadionā. Kandidāti bija sagatavojuši runu, lai pavēstītu savas idejas, prioritātes un inovatīvas pieejas, kā vadīt līdzpārvaldi un skolu uz priekšu pretī jauniem panākumiem.

Balsošana notika ar papīra banknošu piezīmēm, kuru aizmugurē līdzpārvaldes komanda uzraksta, viņuprāt, vislabāko no abiem kandidātiem. Pēc publiskas balsu saskaitīšanas, līdzpārvalde ir tikusi pie jaunas prezidentes – Viktorijas Jansones. Viktorija iepriekšējos divus gadus ir uzņēmusies prezidenta vietnieces amatu, un nu Viktorijai ir pienācis laiks sēsties pie pašas stūres. Savukārt Valters Vasermanis šogad ir kļuvis par pilsētas Skolēnu domes prezidentu, kur savas skolas idejas varēs arī realizēt pilsētas līmenī. Valters būs liels atbalsts un palīgs Viktorijai, jo abiem jauniešiem ir ideja šogad mainīt līdzšinējo kārtību, pārstrādājot līdzpārvaldes nolikumu.

Sirsnīgi lepojamies ar mūsu jaunajiem līderiem un ceram uz vēl inovatīvāku un krāšņāku skolas dzīvi. Lai izdodas!

Linda Lanka, Skolēnu līdzpārvaldes pārstāve

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.