Vislatvijas forums “Draudzīga skola”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas veidotā “Draudzīgās skolas” kustība uzsāk jaunu iniciatīvu – skolēnu reģionālos forumus. Ir panākta vienošanās, ka pavisam notiks pieci forumi katrā Latvijas novadā, tai skaitā viens notiks Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, kur piedalīsies ap 50 dalībnieku no visas Kurzemes, kas diskutēs par piecām visaktuālākajām tēmām draudzīgas vides izveidei: 1)kas līdz šim kustības ietvaros nav izmēģināts, 2) vai viegli būt pusaudzim, 3) jautājumiem par konfliktu risināšanu un 5) skolēnu pašpārvaldēm. Būs iespēja arī ierosināt savu diskusiju.

Tāpēc aicinām jūs, skolēnus, apdomāt savas idejas, argumentus un ieteikumus par augstāk minētajām tēmām.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.