Vispārējas fiziskās sagatavotības sacensībās 2.vieta

Februāra pēdējā nedēļā norisinājās starpskolu VFS (vispārējas fiziskās sagatavotības) sacensības 5. – 8. klašu skolēniem. Katra skola, katrā klašu grupā pieteica vienu zēnu un vienu meiteņu komandu. Dalību šajās sacensības ņēma, arī mūsu skolas skolēni. 
5.klašu grupā Liepājas Raiņa 6.vidusskolas komanda ierindojās 6.vietā, bet individuāli 2.vietu izcīnīja Aļijana Guļņeva. 6.klašu grupā meiteņu un zēnu komandas izcīnīja 2. vietu, bet kopējā komandu vērtējumā ierindojās godalgotajā 3. vietā. Individuāli 3. vietu izcīnīja Germans Petrovs. 7. klašu grupā zēnu komanda izcīnīja 1.vietu, bet meiteņu komanda – 5. vietu. Kopvērtējumā, skaitot kopā gan zēnu, gan meiteņu rezultātus, godalgotā 2. vieta. Individuāli otrā vieta Herbertam Laugalim. 8. klašu grupā – mūsējiem 6. vieta. Apsveicam ar panākumiem skolēnus un sporta skolotājus Juri Zilveru, Daigu Zakovicu un Kasparu Klameru.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.