Vispasaules miera dienas rezumē

Piektdien mūsu skola iesaistījās “Vispasaules miera dienas” atzīmēšanā un skolēni kopīgi pavadīja laiku, iesaistoties dažādās aktivitātēs. Galvenais mērķis bija panākt, ka skola ir vienota, tāpēc stundu sākumā, katrs skolēns pie apģērba piesprauda ‘miera zīmi’ un tā tika valkāta visas dienas garumā, simbolizējot, ka mūsu skolas skolēni nav vienaldzīgi pret pasaulē notiekošajiem procesiem. Dienas svarīgākais uzdevums bija stāsta izlasīšana un tā atspoguļošana teātrī, tā panākot, ka visa skola šajā dienā kopīgi lasa. Uzdevums, kas visvairāk patika vidusskolai, bija mēmais šovs, jo tas deva iespēju gan padomāt, gan kārtīgi izsmieties. Kādā starpbrīdī norisinājās zibakcija jeb flashmobs, kuras laikā visi skolnieki tika aicināti uz sporta zāli, lai nostātos miera zīmē un nofotogrāfētos ar svecītēm.

Autors: Dita Virga

Fotogrāfijas:
Agnese Vereščagina: http://ej.uz/vmd_agnesev
Amanda Griniece: http://ej.uz/vmd_amanda

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.