Vokālistu un vokālo ansambļu konkurs ”Pērļu lietus”

Vokālistu un vokālo ansambļu konkurs ”Pērļu lietus”

25. februārī, LBN notika ikgadējais vokālistu un vokālo ansambļu konkurs ”Pērļu lietus”. No visas Latvijas bija sabraukuši gan ansambļi, gan vokālisti, līdz ar to, konkurence bija jūtama. Arī žūrija bija ļoti profesionāla: Vispārējo un Skolēnu Dziesmusvētku Virsdiriģents Gints Ceplenieks, dziedātājs Ivo Fomins, dziedātājs Uģis Roze, diriģents un komponists Andris Kontauts, kā arī dziedātāja Rūta Dūduma. Mūsu skolu pārstāvēja 5.b klases skolniece Linda Lanka, izpildot J.Lūsēna dziesmu ”Baltā puķe”.  Žūrijas komisija augsti novērtēja Lindas sniegumu, piešķirot godpilno 3.vietu! (skolotāja Liene Breča).

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.