VUGD lekcija “Vienotais ārkārtas palīdzības izsaukuma numurs 112”

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5. klašu skolēni 28. – 29. martā tikās ar VUGD pārstāvi, kas informēja skolēnus par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma numuru 112 un gadījumiem, kad vērsties pēc palīdzības zvanot. Skolēniem tika atgādināti galvenie ugunsdrošības noteikumi, rīcība ugunsgrēka gadījumā un citās ekstremālās situācijās. Tāpat atkārtoja, kā nosaukt precīzu adresi, kā rīkoties, ja ārkārtas tālrunim esam uzzvanījuši nejauši, ko darīt, ja esam  nelaimes gadījuma liecinieki. Lekcijas noslēgumā skolēni atbildēja uz jautājumiem, saņemot rosinošas balvas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.