Zelta puiši futbolā!

Zelta puiši futbolā!

Šī gada 26.aprīlī caur sniega puteni un lietus lāsēm mūsu skolas puiši devās uz Ventspili, lai piedalītos Kurzemes skolu finālturnīrā 5.-7.klasēm futbolā. Turnīrā piedalījās 8 komandas no sekojošām pilsētām – Ventspili pārstāvēja 2 komandas, Talsiem, Brocēniem, Saldus, Piltenes, Ugāles un no Liepājas mūsu Liepājas Raiņa 6.vidusskola. Komandas bija sadalītas 2 apakšgrupās. Savā apakšgrupā ieguvām 1. vietu un  finālā spēkojamies ar Saldus vidusskolu.Spēles pamatlaiks beidzās ar 0 : 0, pēc kura sekoja 11 m soda sitieni. Soda sitieni arī beidzās neizšķirti, ko sita spēlētāji. Gala vārds bija jāsaka vārtsargiem. Mūsu vārtsargam nenodrebēja kāja un ar 4 : 3 svinējām uzvaru . Ceļazīme uz Latvijas skolu čempionātu futbolā Rīgā 12.maijā mums ir kabatā.  Uzvaru kaldināja : Jānis Vilnītis 5.c, Dāvis Veisbuks 5.c, Patriks Gūtmanis 6.a, Roberts Pūce, Maksimuss Markuss  Alpēns 6.a, Markuss  Karlsons 6.c, Markuss Štrodaks, 6.c Markus Feldmanis 6.c, Dāvids Kočetkovs 7.a, Hardijs Odiņš 7.a, Gustavs Riekstiņš 7.b, Toms Peniķis 7.c.  Sporta skolotājas Daiga Zakovica un Laila Kaštānova.

Informācija sagatavoja: Laila Kaštānova

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.