Zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana

Šī gada 22. martā Liepājā DALP 5. vidusskolā norisinājās Zinātniski pētniecisko darbu konkurss, kur piedalījās bērni no daudzām Liepājas skolām. Pirms satraucošās darbu aizstāvēšanas bērniem stresu samazināja iepriekš sagatavoti eksperimenti, kurus demonstrēja FIZMIX pārstāvji. Liepājas Raiņa 6. vidusskolu pārstāvēja 3 zinātniski pētnieciskie darbi 5.-6. klašu grupā, kuru darbu vadītāja bija dabaszinību skolotāja Vida Dreimane. Konkurence šogad bija ļoti liela, jo bērni bija sagatavojuši daudz dažādu interesantu tēmu, ar kurām pārsteidza žūrijas pārstāvjus. Dabaszinātņu mācību jomu pārstāvēja divi 5.b klases skolēni – Markuss Rūdis Šalajevs ar tēmu “Atvārsnīšu nozīme auga dzīvē”, kur ieguva godam nopelnīto 2. pakāpi, taču Alens Kalns ar tēmu “Zvaigznāji Latvijā” pārbaudīja arī žūrijas zināšanas par zvaigznājiem Latvijā un ieguva 1. pakāpi. Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomu pārstāvēja 6.b klases skolniece Paula Svile ar tēmu “Ogļskābās gāzes daudzums klasē”, kur ieguva 2. pakāpi.

       

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.