Zoom par mācību un studiju iespējām ASV

Šodien mūsu skolas 9.-12. klašu skolēniem bija lieliska iespēja tiešsaistes platformā Zoom

noskatīties prezentācijas par “Education USA Latvia” un FLEX programmām, kuras darbojas ASV vēstniecības Latvijā paspārnē. Par FLEX ļoti kodolīgi un izsmeļoši pastāstīja šīs programmas 2016. gada absolvente Silva Bišofa. Par studiju iespējām ASV, tai skaitā finansējuma piesaistes iespējām un sportistu programmām, pastāstīja “Education USA Latvia” konsultante Asnāte Kivle.
Paldies  par iespēju organizatoriem un skolēniem par lielo atsaucību!
Pasākuma prezentācijas un papildus informācija pieejama pie karjeras konsultantes Vineta Muskates, rakstot e-klasē vai sazinoties telefoniski – 27017734.

Asnate Kivle

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.