Inovatīvo tehnoloģiju darbnīca

Inovatīvo tehnoloģiju darbnīca 

Liepājas Raiņa 6. vidusskolā

Informējam, ka šī gada 16. februārī no plkst. 12:00 līdz 13:00 Raiņa 6. vidusskolā, izglītības iestāžu izstādes “Skola skolā 2017” laikā, notiks paplašinātās realitātes iekārtas “zSpace” pielietošanas iespēju paraugdemonstrējumi skolēniem un visiem interesentiem.

Olbaltumvielu un ogļhidrātu sadalīšana atomos – šis sarežģītais uzdevums, pielietojot inovatīvās tehnoloģijas “zSpace” radītās 3D projekcijas, kļūst uzskatāmāks un skolēniem izprotamāks, rada padziļinātu interesi par eksaktajām zinātnēm.

Darbnīcu vadīs bioloģijas skolotājs Aivars Blūms kopā ar 11.a klases skolnieku Dāvi Stogņijenko.

Šīs tehnoloģijas ieviešana mācību procesā ir viens no Liepājas Raiņa 6. vidusskolas mēģinājumiem īstenot mūsdienīgas mācību formas, radot skolēniem priekšnosacījumus eksakto mācību priekšmetu padziļinātai un efektīvai apguvei.

Informāciju sagatavoja

Liepājas Raiņa 6.vidusskolas pārstāve

Vineta Muskate (27017734)

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.