Piedalies aptaujā par skolas stadiona izmantošanu ārpus stundu laika!

Īstenojot Kultūras ministrijas, Sabiedrības integrācijas fonda un Izglītības attīstības centra projektu “Izzini, dari, ietekmē!”  Liepājas Raiņa 6.vidusskolas līdzpārvaldes jaunieši aicina piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu, vai būtu nepieciešams izmantot skolas sporta laukumu arī ārpus stundu laika. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis, lai varētu ar aptaujas rezultātiem  iepazīstināt pilsētas amatpersonas un ,iespējams, panāktu vienošanos par skolas stadiona izmantošanu gan pēc mācību stundām, gan brīvdienās.

Lūgums izmantot saitiņu, lai izteiktu savu viedokli:

https://forms.gle/3rJ9rMF7nkZzdD199

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.