Veiksmīgs starts skatuves runas konkursā “Zvirbulis”

Šogad nedaudz savādāk, bet tomēr skatuves runas konkurss “Zvirbulis” notika gan mūsu skolā, gan pilsētā. Tā ir lieliska tradīcija, kas sniedz iespēju saglabāt un pilnveidot bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru. Šoreiz daiļrunīgie “Zvirbuļi” salidoja kopā caur video priekšnesumiem. No mūsu skolas uz pilsētas runas konkursu tika aizsūtīti 9 pieteikumi.

3 dienas kopā iesūtītos 108 priekšnesumus ar lielu prieku vērtēja aktieri Rolands Beķeris, Anete Berķe, Marita Lūriņa – Stelmakere. Žūrija nolēma par veiksmīgu izpildījumu, par lielu ieguldīto darbu piešķirt visiem dalībniekiem

1.vai 2.pakāpes diplomus. No mūsu skolas 1.pakāpes diplomu ieguva Arta Janeka (skolotāja Daiga Demitere) un Katrīna Dzintare ( skolotāja Ilze Karazina).

Apsveicam uzvarētājus un gaidām uzaicinājumu uz Kurzemes reģionu!

Žūrijas video-novēlējums ŠEIT: 

https://www.facebook.com/LiepajasBJC/videos/258950425725867

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.