Zāles futbolā – zelts!

Zāles futbolā – zelts!

Spraigā cīņā piedaloties 8 komandām šī gada 8. februārī Liepājas pilsētas starpskolu sacensībās zāles futbolā mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja uzvaru. Uzvarētājus noteica pēcspēļu sitieni  vārtos.  Veiksme un teicamā vārtsarga Jāņa Vilnīša darbība atļāva iemirdzēties zelta medaļām uz krūtīm. Zeltu kaldināja un uzvaru svinēja Vilnītis Jānis 5.c, Alpēns Markus 6.a, Gūtmanis Patriks 6.a, Riekstiņš Gustavs 7.b, Karlsons Markuss 6.c, Ķeris Dāvids 6.b, Antāns Krišs 6.a, Buivits Nils 6.a, Kočetkovs Dāvis 7.a. Sporta skolotāja Daiga Zakovica. Šī uzvara ir ceļazīme uz Kurzemes zonas sacensībām.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.